Ordinace

K vyšetření je možné se telefonicky objednat na určitou hodinu, v běžné ordinaci přijímáme i pacienty neobjednané s neodkladnými obtížemi s tím, že objednaní pacienti mají přednost. Do specializované ordinace kojeneckých kyčlí a do podologické poradny se neobjednává.

Ortopedická vyšetření a výkony jsou hrazeny zdravotnimi pojišťovnami. Ordinace má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP 111, VoZP 201, ČPZP 205, OZP 207, ZPŠ 209, ZPMV 211 a PVZP 333.

Sportovně lékařské vyšetření, vyšetření a úkony pro účely posudkové na žádost pacienta, vyšetření tzv. druhého názoru si pacient hradí podle ceníku. Některé léky použité v ordinaci jsou hrazeny ZP jen částečně (např. obstřiky) a některé nadstandartní výkony (např. rázovou vlnu, laser či umělé sádry) pacient hradí podle ceníku hotově či platební kartou.

Pro větší komfort a více času při vyšetření nabízíme vyšetření v poradně sportovní mediciny po předchozím objednání za úhradu.

Při delší nepřítomnosti lékaře a zástupu pro akutní případy je tato informace uvedena v ordinačních hodinách a na informační tabuli před ordinací.